Začínáme!

Krásný den všem, abych dodržel tradici většiny webových šablon, tak cituji: „zdravím světe, toto je můj první příspěvek na tomto mém novém blogu“. Ještě k tomu dodám, že je to také můj první blog a vůbec první taková on-line aktivita, takže doufám, že se budu již stále jenom lepšit a lepšit 🙂

Děkuji za váš zájem. Nebudu se zde nějak zásadně představovat, své profesní příběhy mám uvedené na stránkách jednotlivých mých projektů a stručné shrnutí mé odbornosti je také obsahem hlavičky tohoto blogu.

Vypíchnu jenom jednu věc: tento blog (stejně tak jako Facebook a Twitter stránky) je společnou platformou pro sdílení důležitých a cenných informací pro dvě různé oblasti, kterými se zabývám: realizace IT / slaboproud / elektro profesí a oblast fyzické, objektové a procesní bezpečnosti. Rozhodl jsem se spojit příspěvky do jednoho blogu z toho důvodu, že tyto oblasti mají mnoho společného a částečně se navzájem ovlivňují, je tedy možno mezi dvěma komunitami najít spoustu synergií.

Příspěvky budou členěny dle rubrik, takže si můžete vybírat dle vaší nálady a času.

Závěrem ještě jednou děkuji za přízeň a budete-li mít jakékoliv dotazy, nápady či připomínky, komentujte, sdílejte a likujte – vzniká zde i vaše komunita, která může přispět svými vědomostmi k řešení vašeho problému. To stejné platí i pro případné náměty na další články – kontaktujte mě prosím a já se vaším námětem budu zabývat.

Pěkný den přeji…

Komentáře